Vutitõde 2. juulil

Sel korral jätame koondised kõrvale ning keskendume hoopis mängijatele. Cristiano Ronaldot ja teisi A kategooria superstaare teavad kõik, kuid «Vutitõe» stuudios võetakse sel korral luubi alla B+ või B++ kategooria pallurid, kelle mängijaaktsiad on EMiga silmnähtavalt tõusnud. Nagu selgub, on meile enim silma jäänud Itaalia, Taani ja Inglismaa koondise pallurid.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vutitõde 25. juunil

Sel korral vaatavad Postimehe spordiajakirjanikud Henry Lääne ja Karl Juhkami ette homme algavatele kaheksandikfinaalidele. Paljudes paarides on favoriit selgemast selgem, kuid mõnes duellis peaksid võiduvõimalused olema võrdsed.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vutitõde 18. juunil

Teises saates arutlevad ajakirjanikud Henry Lääne ja Karl Juhkami, kas EMi vägevalt alustanud Itaalia on liiga vara liiga hea, millised on Soome võimalused alagrupist edasi pääseda, kas Ukrainat ja Walesi võiks pidada mustadeks hobusteks ning teemasid jagub veelgi!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vutitõde 11. juunil

Esimeses saates hindavad ajakirjanikud Henry Lääne ja Karl Juhkami turniirieelseid favoriite, keda võiks ühtekokku olla seitse. Luubi alla võetakse Inglismaa, Saksamaa, Portugal, Hispaania, Prantsusmaa, Belgia ja Itaalia.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide