Väitlusmeistrid relvakeelust

Viimaste kuude traagiliste sündmuste valguses on ühiskonnas tekkinud arutelu tulirelvade lubatavuse piiridest. Poolt ja vastuargumente käsirelvade keelustamise kohta esitavad Eesti Väitlusseltsi liikmed Helery Maidlas ja Martin Küüsmaa.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Väitlusmeistrid presidendi otsevalimisest

Kas presidenti peaks valima rahvas? Postimehe ja Eesti Väitlusseltsi koostööös valminud podcastide sarja «Väitlusmeistrid» viiendas osas esitavad poolt- ja vastuargumente SpeakSmarti argumenteerimiskoolitaja Anna Karolin ja Pärnu väitlusõpetaja Siim Ruul.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Väitlusmeistrid II pensionisambast

Postimehe ja Eesti Väitlusseltsi koostööös valmiva podcastide sarja «Väitlusmeistrid» neljandas osas esitavad poolt- ja vastuargumente Pärnu väitlusõpetaja Siim Ruul ja Bolti avalike suhete juht Karin Kase teemal, kas II pensionisambast peaks saama raha välja võtta.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Väitlusmeistrid kodanikupalgast

Kriisi leevendamiseks on alustatud esimeste laialdaste kodanikupalga katsetustega, näiteks USAs. Soome kodanikupalga eksperimendi tulemused on vastuolulised. Riigikogu sotsiaalkomisjon: lähiajal pole kodanikupalk Eestis võimalik. Kas Eestil oleks vaja kodanikupalka? Jaataval poolel väitleb SpeakSmarti argumenteerimiskoolitaja Siim Vahtrus ning eitaval poolel Bolti Kesk- ja Ida-Euroopa kommunikatsioonijuht Karin Kase.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Väitlusmeistrid boltidest ja woltidest

Kas boltide-woltidega peaks saama rääkida eesti keeles? Postimehe ja Eesti Väitlusseltsi koostöös valminud podcastis võtavad seekord mõõtu Pärnu väitlusõpetaja Siim Ruul ja SpeakSmarti argumenteerimiskoolitaja Anna Karolin.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Väitlusmeistrid kanepi legaliseerimisest

Kanepi legaliseerimine on ühiskondliku arutelu igikestev küsimus, mis aastast aastasse jälle päevakajaliseks muutub. Väitlusmeistrite esimeses osas esitavad poolt- ja vastuargumente Bolti avalike suhete juht Karin Kase ja SpeakSmarti argumenteerimiskoolitaja Siim Vahtrus.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide