Sodiaagisosinad. 22.06-28.06.21. Intensiivne täiskuine jaaniaeg + rõõmu allikas 5. maja

Tulev nädal on väga huvitavalt tasakaalus – jaaniaeg on aspektirohke ja kantud täiskuu paisutavast energiast, ent nädalavahetus on täielikult aspektivaba. Astrosõnastikus külastame seekord rõõmu ja loomingu poolt kantud 5. maja ning lõpuotsas anname nõuandeid tulevaseks nädalaks ning ka mõned põnevad rahvakultuurist lähtuvad soovitused jaaniööks.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad. 15.06-21.06.21. Keeruline Saturni ja Uraani kvadraat + 4. maja

Oi-oi, mis nädal! Tõestuseks olgu juba see, et püüdsime neli-viis korda seda saadet linti võtta, aga ikka tuli Saturni takistus vahele. No ja see Merkuuri retro muidugi ka! Sellest hoolimata saime nädala kosmilise ilmateate purki ja rääkisime ka pikemalt neljandast majast, mis valitseb kodu ja emalikku poolt.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad (8.06-14.06.21). Murranguline päikesevarjutusenädal + 3. maja

Oleme erilises ajas, mil eesolev päikesevarjutus toob uued suunad järgmiseks poolaastaks ning on viimane hetk vabastada kõik, mida sa kaasa võtta ei soovi. Astroloogiasõnastikus võtame ette kolmanda maja, mis on seotud õppimise, suhtlemise ja ka peresuhetega.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad. 1.06-7.06.21. Tormine retronädal + teine, rahaga seotud maja

Sel nädalal on mitmeid toetavaid (Veenuse trigoon Jupiteriga, Veenus Vähis) kui ka agressiivsust välja toovaid planeediseise – üle kahe aasta näeme laupäeval Marsi ja Pluuto opositsiooni. Rääkimata puhuvatest retrograadituultest! Tulekul on tormine nädal. Astroloogiasõnastikus aga räägime teisest, rahaga seotud majast.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad (25.05-31.05.21): täiskuu, kuuvarjutus, retrograadid + sünnikaardi esimene maja

Nädal toob omajagu ootamatusi, kuna retrograadi on pööranud end Saturn ja nädala lõpus liitub temaga «tagurpidiliikumises» Merkuur. Täiskuu ja kuuvarjutus lisavad veelgi intensiivsust, samas aga on see pöördeline aeg hea edasi liikumiseks. Välja tuleb kõik see, mis sind enam ei teeni ning juhatab su tagasi (või edasi) õigesse rööpasse. Astroloogiasõnastikus jõuame lõpuks majadeni ning alustame, […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad (18.05-24.05.21): jalad tõusevad maast ja taastub usk headusesse + kurb selgeltnägija, kentaur Asbolus

See nädal peaks meid kollektiivselt jalgupidi maast tõstma. Kätte jõuab vabastav ja kiirendav Kaksikute hooaeg, samas saame ka juba hitihoiatuse Merkuuri retrograadilt – pane tähele, mis hakkab toimuma pühapäeval! Astroloogiasõnastiku rubriigis võtame ette Asboluse, kes näitab meile, millises vallas võime tajuda ette kõige hullemate stsenaariumite saabumist.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad (11.05-17.05.21): mikrokuu Sõnnis, Lilith toob välja tumedad tunded + selgeltnägija Okyrhoe

Täna on kuuloomine, lisaks sellele on Kuu Maast kõige kaugemas punktis, mis teeb tänasest nähtusest mikrokuu. Astroloogilises mõttes on aga hea aeg uuteks algusteks, leida endas üles see, mis tekitab ebamugavust ning liikuda värskelt edasi. Astroloogiasõnastikus keskendume Kentauridest Okyrhoele, kes muuhulgas toob meis välja selgeltnägemise võime.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad. 4.05-10.05.21. Maagiline kolmapäev, kerged suhted ja ennastohverdav Hylonome

Üle pika aja tuleb kergendust toov nädal. Merkuur ja Veenus liiguvad Kaksikutesse, tuues meie suhetes uusi tuuli ja meeltele leevendust. Astroloogiasõnastikus räägime kentaurist Hylonomest ja tema kaaslasest Cyllarist, kes saab meilt eestipärase nime Üllar.   Kuu on tühikäigul Kolmapäeval kell 03:05 – 05:09 Reedel kell 10:36 – 14:53 Nendel aegadel tasub vältida suurte otsuste tegemist.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad. (27.04-3.05.21): täiskuunädal, mis muudab kõik + leebe müstik Chariklo

Tänane täiskuu, mis toimub Skorpioni märgis, on eriliselt intensiivne ning sunnib meid oma elule tõsiselt otsa vaatama. Mis on see, mis tuleb lahti lasta, mis on see, mis enam ei teeni? Anname nõu ning lohutame – ausalt, läheb paremaks! Ja kõik juhtub põhjusega. Astroloogiasõnastikus räägime asteroidist nimega Chariklo, kes juhatab, õpetab, suunab ning aitab luua […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sodiaagisosinad (20.04.21-26.04.21): Sõnn tuleb ja võtab hoo maha + vägivaldne Nessus

See nädal toimub planeetidel mitu märgivahetust, mistõttu põhienergiate väljendus on üsna palju muutumas. Oleme sisenemas aeglasemasse rütmi, mida juhivad sisemised tunded ja vajadused.   Astroloogiasõnastikus räägime «taevasest kivist» Nessusest, mis õpetab meile, kuidas läbida vägivallatsüklid ja kuidas neist õppida.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide