Otse Postimehest: Sten-Eric Uibo

Eesoleval nädalalõpul ootab spordientusiaste ees meeleolukas jooksusündmus «Tipust Topini». See on Munamäelt mereni peetav teatejooks, mille eesmärk on läbida tiimiga järjest joostes 337 km. Jooksuürituse näol ei ole tegemist võistlusega, peamiseks eesmärgiks on inspireerida inimesi liikuma ja külastada joostes Eesti kaunimaid paiku. Ürituse korraldusest, ajaloost ning tagamaadest räägib peakorraldaja Sten-Eric Uibo. Saatejuht on Nele Kullerkupp.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Helir Valdor-Seeder

Pühapäeval toimub Tartu Lauluväljakul Isamaa Suurkogu, mis algab kell 12.00 ning valimistulemusi on orienteeruvalt oodata kella 17.00-ks. Valitakse erakonnale juhti ja juhtkonda. Stuudios on Isamaa praegune esimees Helir Valdor-Seeder, saatejuht on Toomas Kask.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Andres Parmas

Riigikogus palju vaidlusi põhjustanud ABIS-e eelnõust, kuritegudes kahtlustatavate nimede avalikustamisest, prokuröride suundumisest poliitikasse, pooleliolevatest kriminaalmenetlustest ja õigushariduse kvaliteedi langusest räägime riigi peaprokuröri Andres Parmasega. Saatejuht on Elo Mõttus-Leppik.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Anti Poolamets ja Jürgen Ligi

Miks boikoteerib EKRE enda esitatud eelnõu? Kas tegemist on põhimõttelise koalitsiooni töö blokeerimisega? Mida kujutab endast täpsemalt ABIS eelnõu? Kas parlamendi töö seiskamine ning plaan umbusaldada peaministrit on sammud suurema eesmärgi suunal? Saatekülalisteks on otse ööistungilt saabuvad riigikogu liikmed Anti Poolamets (EKRE) ja Jürgen Ligi (RE). Saatejuht on Nele Kullerkupp.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Märt Volmer

Välisministeeriumi asekantsler Märt Volmer kinnitas Postimehe otsesaates, et välisministeeriumi töö Eesti-Soome rändeprobleemi lahendamiseks on olnud väga intensiivne. Samas on seda tehtud viisakalt ja avalikkusele teadmata. «Tagantjärgi mõeldes oleks võib-olla tõesti pidanud rohkem trummi lööma selle töö ümber,» arvas ta.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Lavly Perling

20. juunil Tartu Lauluväljakul toimuval Isamaa suurkogul kandideerib esimehe kohale kaks erakondlast: Helir-Valdor Seeder ja Lavly Perling. Rääkisime Lavly Perlinguga, millisena näeb ta erakonna tulevikku. Muuhulgas leidis Perling, et EKRE ei ole tõsiseltvõetav erakond, sest tegemist on populistidega. Samas võimaliku koostöö osas tulevikus ta punaseid jooni ei tõmba.  Saatejuht on Toomas Kask.  

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Jaanus Tehver

Kaheksa Eesti tippõigusteadlast, teiste hulgas Riigikohtu esimees Villu Kõve, õiguskantsler Ülle Madise, Advokatuuri esimees Jaanus Tehver ja  Riigi peaprokurör Andres Parmas ei ole rahul õigushariduse kvaliteediga ja soovivad, et riigi raha eest saaks juristiks õppida ainult ühes Eesti ülikoolis.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Marti Aavik

Postimehe uue peatoimetajana alustas neljapäevast tööd senine peatoimetaja asetäitja Marti Aavik. Senine Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar asub juhtima Sihtasutust Jaan Tõnissoni Postimehe Fond. Marti Aavik annab aru, mis on Postimehes hästi tehtud ja kuhu suunas peaks leht liikuma.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Ebeli Berkman ja Koit Toome

Millised on olnud lapsevanemate katsumused koroona-aastal? Millised tugiteenused on mõeldud just nende toetamiseks keerulisel ajal? Kuidas on lapsevanemad pingele vastu pidanud ning mida kujutab endast täpsemalt sotsiaalministeeriumi täna alanud kampaania? Külas on sotsiaalkindlustusameti lastekaitseosakonna juht Ebeli Berkman ning üks tänukampaania kõneisikutest, muusik Koit Toome. Saatejuht on Nele Kullerkupp.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Aino Rõõm

Saates on Ida-Tallinna Keskhaigla Infektsioonikontrolli arst Aino Rõõm. Teemaks maskikohustuse lõppemine ja selle otsuse mõju koolides, ühistranspordis ja teistes rahvarohketes kohtades aset leidvatele nakatumistele. Räägime ka Euroopa Ravimiameti poolt rohelise tule saanud laste vaktsineerimisest Covid -19 vastu, samuti rasedate vaktsineerimisest ja uutest viirustüvedest. Saatejuht on Elo Mõttus-Leppik.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide