Otse Postimehest: Maris Jesse

Stuudios on sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse. Kuidas maandada vaktsiinide trombiohtu? Kes muudab vaktsineerimise järjekordi? Mida õpiti lihavõtte nädalavahetuse vaktsineerimise talgutest? Saadet juhib Postimehe Fookuse terviserubriigi toimetaja Kadri Tammepuu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: dr Andres Lasn

Millised olid perearstide hinnangul suuremad möödalaskmised nädalavahetusel toimunud massvaktsineerimisel? Mida tuleks praeguse vaktsineerimiskava juures muuta? Miks paljud inimesed koroonavaktsiine pelgavad? Kui keeruline on arstidel end kiiresti muutuva infoga kriisiaja teaduses kursis hoida? Saates on Rapla perearst dr Andres Lasn, saatejuht on Nele Kullerkupp.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Irja Lutsar ja Urmas Reinsalu

Postimehe otsesaates on riigikogu liige Urmas Reinsalu (Isamaa) ja teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar, saatejuht Toomas Kask. Saates arutleme, kas, kuidas ja millistel tingimustel on võimalik Eestit taas avama hakata.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Marko Mihkelson

Olukord Ukraina idapiiril on muutumas aina pingelisemaks. Kui Ukraina väitel on Venemaa olukorda riigi idaosas sihilikult pingestanud ja vägede liigutamine on kaasa toonud kuuldused sõja hoogustumisest, siis Kremli eesmärgid on esialgu selgu­setud. Millised on võimalikud stsenaariumid? Stuudios on riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Kadi Lambot

Confido meditsiinikeskuse juht Kadi Lambot ütles Postimehe otsesaates, et Tallinnas Sõle spordikeskuses tekkis noorte vaktsineerimisega segadus muu hulgas seetõttu, et osad nutikad IT-huvilised oskasid ennast digitaalselt registreerumisel vanemaks valetada. Saatejuht on Toomas Kask.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Kaspar Oja

Pensionikeskuse andmetel esitas teisest sambast lahkumiseks  avalduse 152 675 inimest. Septembris teise samba raha kättesaamiseks sai avaldusi esitada märtsi lõpuni. Stuudios on Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja, saatejuht Toomas Kask.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Kristian Jaani ja Martin Helme

Valitsus algatas nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse (lühend – NETS) muutmise, mis annab terviseametile ning politsei- ja piirivalveametile ohtliku nakkushaiguse leviku peatamiseks täiendavaid volitusi juurde. Opositsiooniliider Eesti Konservatiivne Rahvaerakond näeb selles ohtu õigusriiklusele. Stuudios on EKRE esimees Martin Helme ja siseminister Kristian Jaani, saatejuht Toomas Kask.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Ragnar Vaiknemets

Kevad on saabunud, ilmad soojenevad ning inimesed ootavad pikisilmi koroonapiirangute leevenemist. Millal võiks terviseameti hinnangul praeguseid piiranguid ohutult leevendada? Kui keeruline on hetkel olukord haiglates? Kui edukalt aitab olukorra paranemisele kaasa meie vaktsineerimistempo? Kui reaalne oleks praegu ellu viia Krista Fischeri idee korraldada Tallinnas masstestimine?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Tarmo Soomere

Räägime Suessi kanalisse lõksu jäänud aluse MV Ever Given liikuma saamisest ja maailma ühe olulisema veetee vabastamisest. Postimehe otsesaates oli Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere, saatejuht Toomas Kask.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Otse Postimehest: Rain Laane

Stuudios on haigekassa juht Rain Laane. Mida õpetasid massvaktsineerimise katseprojektid? Kui pikaks on veninud ravijärjekorrad ja millal plaaniline ravi taastub? Saadet juhib Postimehe Fookuse toimetaja Kadri Tammepuu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide