Naistejutud. 177. saade (23.01.21). Kuidas saavad suhtes hakkama intro- ja ekstravert?

Tänases turbosaates võtame ette ühe kuulaja kirja ja vastame talle nii lühidalt, kompaktselt ja konkreetselt kui oskame. Ütleme kohe ära, et vähem kui poole tunniga hakkama ei saa.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 176. saade (16.01.21): meeste tõprakäitumist vabandavad nii emmekesed kui ühiskond

Mehed, kes ei oska lahku minna; mehed, kes ei käitu viisakalt ja mehed, kelle mölaklikku käitumist kiidavad nende vanemad heaks – on palju asju, kuidas väljendub üks lihtne tõde, et meeste käitumisele antakse liiga tihti vabandusi.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 175. saade ((9.01.21) Kohtumised videovõttel, lennujaamas ja külmkapis – nii saavad suhted alguse!

Uue aasta esimeses saates võtame ette taas suhteteemad. Loeme ette ühe kirja, kus üks kuulaja kirjeldab meile väga kirglikku suhet – mis üllatuslikult mingil hetkel läbi sai, et õigel hetkel uuesti alata. Kuidas leida üles enda väärtus? Kuidas suhted üldse alguse saavad? Kuidas hoida end nartsissistliku ärakasutamise eest?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 174. saade (19.12.20): aastalõpusaade!

Aasta viimases saates võtame aasta erinevatel viisidel kokku. Mida õppisime, millest kopp ees? NB! Kuulutame välja ka kingimängu, nii et kuula kindlasti! Järgmisel korral on Naistejutud eetris juba uuel aastal. Häid pühi ja head vana aasta lõppu! Aitäh, et te meid kuulate!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 173. saade (12.12.20). Andra Teedega kirjutamisest, emadusest ja vajadusest pidevalt möliseda

Täna on stuudios külas «Õnne 13» stsenarist, dramaturg, poetess ja kirjanik Andra Teede, kel tuli just välja Õnne ainetel valminud lasteraamat «Morna lapsed». Me räägime paljudest meile olulistest asjadest ning mingil põhjusel ka Stalinist.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 172. saade (4.12.20). Lapsepõlvelood: vitsad, rihmad, kulbiga piku päid…

Täna sukelduvad Daki, Kristinka ja Heidi sügavatesse lapsepõlvemälestustesse, mis on kõike muud kui helged.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 171. saade (28.11.20): Võlutaimed, mida just praegu tarvitada

Täna on stuudios külas loodusterapeut Mai-Liis Kivistik, kes räägib, kuidas taimedega sõbraks saada ning mis on need ravimtaimed, mis just praegusel ajal meid toetavad ning aitavad külma ja pika talve üle elada.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 170. saade (21.11.20): paarisuhtekiiksud, mis meil on

Tänases saates räägivad Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul ausalt oma suhtekiiksudest. Jah, teoorias oleme kõik väga tugevad, aga kui asi läheb reaalseks, jääme teinekord jänni oma vajaduste sõnastamisega. Passiivagressiived vihjed, kummalised käitumisharjumused, nõudlikud eelistused – jah, me oleme kõiges süüdi!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 169. saade (14.11.20): Eesti katkised kodud, kus kasvavad väikesed õelad tüdrukud

Tänases saates räägivad Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul sellest, miks on nõnda, et juba väikesed tüdrukud õpivad õelad olema.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 168. saade (7.11.2020): Reisilollused: kuidas Istanbulis seigeldes ellu jääda ja Brüsselist kanepit osta

Tänases «Naistejuttude» saates igatseme reisimist ning meenutame kõige napakamaid juhtumeid, mis meil reisidel elu jooksul ette on tulnud.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide