Naistejutud. 198. saade. (19.06.21): Hot Girl Summer!

Läheme väikesele suvepuhkusele, sest tahaksime 200. saadet tähistada suurelt ja teiega koos. Seniks aga võtame kiirelt kokku, mis on suvised tähtsad iluprotseduurid. Mida peale määrida, mida selga panna, kust karvad ära kitkuda? Mida kõike on vaja Hot Girl Summeriks?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 197. saade (12.06.21): armukadeduskokteil: mango, jäätis ja krevetid

Miks inimesed on armukadedad? Kuidas välja juurida see ebakindlus, mis armukadedusena väljendub? Daki, Kristinka ja Heidi jagavad kogemusi ja püüavad asjas selgusele jõuda. Mango, jäätis ja krevetid tulevad ka mängu, ausalt!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 196. saade (5.06.21): paljastame nartsissistide hingeelu

Täna on Dagmari ja Kristinaga terapeut ja enesearenguspetsialist Eeva-Liisa Vahtra (eevaliisavahtra@gmail.com), kes teab nartsissistide hingeelu liigagi hästi. Räägime, mis paneb nartsissisti tiksuma, kuidas teda ära tunda ning miks on tema võrgust nii paganama raske lahti rabeleda.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 195. saade (29.05.21): maagilised mõtted ja rituaalid igapäevas

Täna on külas nõid Ingrid von Wicca, kellega räägime maagiast. Tegelikult teeme me kõik rituaale, kas me siis teadvustame seda endale või ei. Kuidas saab aga teadlikult maagilise mõtlemise abil oma elu rikastada? Ja kas see päriselt ka töötab? Vaata ka: www.vonwicca.com

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 194. saade (22.05.21): kuidas rääkida lastega seksist?

Täna on «Naistejuttude» stuudios Daki ja Kristinka kahekesi. Vastame ühele kuulaja küsimusele: kuidas rääkida lastega seksist? Muidugi ei suuda me püsida vaid õiges vaos, vaid kaldume ka siia-sinna, kattes ära nii enda lapsepõlve kui ka naiste saunajutud.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 193. saade (15.05.21). Irene Kivi läks koroonaajal mehest lahku: see on olnud huvitav kogemus

Täna on «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lambil külas muusikaajakirjanik ja Sky.ee peatoimetaja Irene Kivi, kellega räägime kõikidest neist asjadest, mis on naistele väga olulised. Seejuures tunnistab Irene, et lahutas koroonaajal oma lapse isast.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 192. saade (8.05.21): kui tundub, et hing on tapetud…

Täna arutavad Kristina ja Daki oma elu hetkeprobleemide üle. Kuidas saada taas jalule, kui kõik ümberringi tundub kokku kukkuvat?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 191. saade (1.05.21): probleem paljude Eesti günekoloogidega – jätke meie sildistamine!

Tänane «Naistejuttude» saade teeb vahekokkuvõtteid ja loeme ette ka mõned kuulajate kirjad. Üks naine räägib enda kogemustest beebipillidega ning paraku võttis ta kuu ajaga 12 kilo juurde. Teine naine aga räägib, kuidas naistearstidel on sageli probleem hinnangute andmisega. Justkui oleks naise keha ühiskonna oma!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 190. saade (24.04.21): mõnus seks on see, kui keegi vahib sulle kalanäoga vastu!

Kas seks võib olla mõnus või peaks seksist sootuks vähem rääkima? Vaatame tagasi möödunud nädalal tekkinud arutelule ning mõtiskleme, kas on veel (meie jaoks ilmselgele) veel midagi uut lisada. Ja kuidas on kõigega seotud kalad ja hing?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Naistejutud. 189. saade (17.04.21): turvameetmete hulgas nii tšäks kui mehe teesklemine

Kui sul juuksed öösel lehvivad, on see mõne jaoks signaal: lits on liikvel! Seetõttu tasub need peita mantli alla. Veel parem: õhtul koju minnes tõmba kapuuts pähe ja püüa kõndida võimalikult mehelikult. Need on vaid paar asja, mis kuuluvad naisena meie turvameetmete hulka…

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide