UFOd Pärnumaa taevas, valge põllega kummitus ja Laimond, kelle mängud olid väga vägivaldsed

Täna on kuulajate lugude saade! Seekordsed lood panevad meie südamed sulama, toovad pisarad silma ja tekitavad ka selliseid hirmujudinaid, et vahepeal on tunne, et süda jääb seisma. Kuulata omal vastutusel! Ootame kirju jätkuvalt aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Isa rögisevad karjed; Mustvee ja Saaremaa kummitused; väikese Dagmari tapmine; ja Varnja mitmikmõrvar Fomin

Kas arvate ära, mis teema ühendab tänaseid lugusid? Mine meie Facebooki, pane oma arvamus kirja ja võid võita Külmakate pusa!   Heidi toob meieni täna palju huvitavaid kummituslugusid. Dagmar aga jutustab pikalt ühest 1932. aasta mõrvaseeriast ja ka 1968. aastal tapetud enda nimekaimust tüdrukust, kelle mõrtsuka tabas miilits, kasutades selleks esmakordselt ENSV ajaloos avalikkuse abi.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Rootsi kunni verine nägemus, Vene tsaari kohtumine surnud isaga ja teised kuningakodade lood

Kuna viimasel ajal on briti kuninglik pere laineid löönud, otsustasime meiegi konnata mööda ajaloolisi kuningakodasid. Dagmar räägib näiteks loo verisest armudraamast Itaalia kuninga õukonnas, Heidi rändab Austrias ja Šotimaal ning läbi astuvad ka Rootsi kunn ja Vene tsaar.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kadunud vanaema paljastas kuritöö; Narva hiromant ravis patsienti seksiga; ning palju-palju väga kriipisid juhtumisi

Sel korral me teile ette ei ütle, mis on see üks niit, mis kõiki meie lugusid ühendab. Vaadake, kas mõtlete ise välja! Teie kirju ootame jätkuvalt aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Linna- ja muidu legendid: musta Volgaga vereimejad, värvimees, inimlihavorst ja vennatapja

Tänane saade on mõnevõrra teistsugune – paari tõestisündinud loo kõrval toome teieni peamiselt legendid. Linnalegendid on tänapäevasemad ja nii räägib Dagmar lugusid, mida jutustati Nõukogude Eestis kui ka neid, mida mäletab oma lapsepõlvest. Sel korral rändab ajaloos aga hoopis Heidi ja kostitab meid veriste müütide ja legendidega Haapsalust Jõhvi ja Pärnuni. Ootame teie kirju aadressil […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kuulajate lood: kahtlane öine külaline Kotzebue tänaval; Koeru surnuaia kraapija ja muud hirmujutud

Täna toome teieni teie endi lood! Muuhulgas leiame vastuse sellele, kus pesitsevad kummitused päevasel ajal. Selgub, et Austraalias! Teie kirju ootame jätkuvalt aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Püromaanist Audru naistemõrvar; kadunud Saaremaa poiss Tambet; ja haud Pühajärve kaldal

Tänased krimilood on üsna hiljutisest ajaloost. Heidi räägib Audru mõrtsukast, kelle hüüdnimeks oli Püromaan ja kes nüüd kannab eluaegset vanglakaristust. Dagmar aga toob kuulajateni kurva loo Saaremaalt, kus kaduma läks väike Tambet ja keda senini poleks üles leitud. Tambet oleks saanud 3. märtsil 21-aastaseks. Kui sa tead midagi Tambeti kadumisest, siis politsei ootab jätkuvalt vihjeid, […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vanurimõrvar Johanna Oja, Saksamaal tapnud eestlanna ja hirmutavad kolm naist, kes käivad lapsi ära kutsumas

Jätkame täna naisteteemadel. Kõigepealt läheme ja vaatame, milliseid hirmsaid tegusid on erinevad eesti naised korda saatnud. Maiuspalaks kõigile paranormaalsuse fännidele leidis Daki aga väga hirmutavaid teateid kolmest naisest, kes on käinud suisa mitut eesti inimest ära kutsumas. Kuhu…? Ootame teie kirju aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kummaline öine askeldaja Nõmmel; pepust näpistav kummitus; ja Eesti oma Vanga – prohvet Sotka Kadri

Tänased «Külmavärinate» lood on pigem kõhedad kui kriminaalsed. Kõigepealt räägime, mis kummalisi asju on meie endiga juhtunud. Seejärel läheme teiste põnevate lugude juurde. Dagmar räägib meile Eestis 19. sajandil elanud prohvetist Sotka Kadrist, kelle ennustused üsnagi täppi läksid, kuid tema kuulsus eriti kaugele paraku ei ulatunud. Lisaks lugu Nõmmel ühes majas ringi käivast naisest, keda […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Narva esimese naistaksojuhi kole saatus; vägistaja Buketov + Narva tondid ja kummituslossid

Täna rändame koos külmaväristajatega Narva. Kõigepealt jutustame mõned kõhedad lood – salapärastest jälgedest piiril ning südalinnas kõrgunud kummituslossist, mis olevat suisa neetud. Heidi räägib loo vägistajast Buketovist, kelle kohta saab pikemat saadet kuulata «Eesti roimade» podcastist. Daki aga tutvustab meile Narva esimest naistaksojuhti ning koledat saatust, mis talle osaks sai.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide