Jaanipäeva-saade! Mõni mõrv, mitu lõket ja ka mõni… «lõke»

Tänased lood on obvioosselt seotud kõik jaanipäevaga. Mõned mõrvad, natuke raskeid isikuvastaseid kuritegusid ja ei puudu ka korralik annus vanapaganat! Läheme ka väikesele suvepuhkusele, et mõne nädala pärast tagasi olla juba uute lugudega. Ootame aga teie kogemusi aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Mõningaid mõrvalugusid: Viljandi memmetapja Sergei Birk; abiellumishimuline vanake ja laibad Raatuse kaupsi parklas

Tänane saade on vaba valik – siitnurgast ja sealtnurgast, keskpõrandale kokku. Daki räägib loo Viljandi 16-aastasest memmetapjast Sergei Birkist ja abiellumishimulisest raugast. Heidi meenutab meile mitte nii vanu juhtumeid – muuhulgas ka Tartus valges Lexuses vägivaldse otsa leidnud neiu Erest. Kummitusi saab ka! Teie lood: kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kuulajate lood: kummituskass, koerad, kes tulid läbi seina ja muud õõva

Täna on taas kuulajate lugude aeg! Sel korral, nagu ikka, on lugusid siit seinast ja sealt seinast, keskpõrandale kokku. Ootame teie lugusid veelgi! Aadress on sama: kylmavarinad@gmail.com

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kummalised külalised: hallid, mustad, kirvega, tikkudega ja need, kes sulgevad vetsupotikaane

Daki toob täna välja mõned mõisatega seotud lood. Nii rändame Tartusse ning kuuleme Jaama mõisa hallist taamist, põhjarannikul seikleme aga Purtse kandis. Mõrvalugusid on aga ka – ajalooradadelt Vastseliina kandist, Heidi lood aga tulevad trigger warninguga, kuna võivad olla väga-väga häirivad. PS! Seda, mis segavad helid mikrosse tungivad, me tõesti ei tea. Ehk olid meil […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Poltergeistid vol 2: on nad fantaasia või hoopis… neetud lapsed?

Sel korral toob Daki kuulajateni pikad teooriad Venemaalt – mida arvavad vene uurijad poltergeistidest? Ei puudu muidugi ka palju kõhedaid lugusid! Ootame teie lugusid kylmavarinad@gmail.com!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Eesti mees 1933: Christoph Roosi surma saladus ja teisi vana aja meeste veidraid tegusid

Selles saates meil esialgu teemat ei olnud, kuid ilmnes, et siiski oli lugudes üks läbiv joon, mida saab võtta kokku fraasiga «Eesti mees 1933». Ja teie lugusid ootame ikka aadressil kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vaimude kutsumine, kõned teispoolsusest ja mängud Ouijaga

Tänased lood on kõik kodumaalt. Räägime naisest, kellele hakkas pärast oma surma isa helistama. Mitu lugu on ka vaimude kutsumisest, küll Ouija-laua, küll pendli, küll salapärase moega. Kõik need ühtviisi põnevad, hoiatavad ja päriselulised.   Kas sina oled vaime välja kutsunud? Kuidas läks? Anna meile teada! Kylmavarinad@gmail.com.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kuulajate lood: kirvega vanaema, sõrmedeta vanaisa ja muud seletamatud juhtumised

Taas on aeg vaadata meie kirjakasti ning tuua teieni teie endi lood. Ka sel korral ei pea pettuma – kõhedaid lugusid on omajagu! Kui tahad panustada enda looga, siis meie postkast kylmavarinad@gmail.com on avatud!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Nõiasaade! Jälle! Põltsamaa hullud prohvetid, masturbeerimisvastane ravitseja ja Nõmme Ann

Tänase volbriöö puhul räägime teile jälle nõiajutte. Dagmar jutustab lood 1818. aasta kummalistest juhtumistest ja Nõmme Annist, Heidi aga viib meid reisile Muhu- ja Võrumaale. Lõpuks toome välja ka põhilised nõiatüübid, keda volbriööl kohata võib.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Sünnipäeva erisaade! Roimad Tartus ja Kohtla-Järvel + teie endi kõhedad lood

Boonussaade! Meie Instagrami-laivi näeb jätkuvalt meie Instagrami-kontol, kuid siin on selle saate heliriba. Arusaadavalt erineb see natuke tavapärasest saatest, kuna püüdsime jooksvalt suhelda ka kõigiga, kes meie laivile tulid, kuid loodetavasti naudite lugusid (ja meie ülielevil meeleolu) sellegipoolest.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide