«Kriisinädal Pärnumaal» 15. mail

Üle 60 päeva eriolukorda on möödas ja finiš ehk lõpukuupäev paistab. Millise hinde võiks sellel ajal tehtu eest anda Eesti valitsusele, Pärnumaa kohalikele juhtidele, meedikutele ja ajakirjanikele? Kui eeskujulikult käitusid Eesti, sealhulgas Pärnumaa inimesed tervikuna?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

«Kriisinädal Pärnumaal» 8. mail

Lehetoimetuse uudistetoast kujundatud stuudios annab nädala tähtsaimatest uudistest ülevaate Pärnu Postimehe peatoimetaja Siiri Erala. Koos tegevtoimetaja Lauri Habakukega puretakse küsimuste kallal, kuidas tuleme toime kriisist väljumisega ning milliseid uusi käitumisharjumusi, reegleid tuleb nüüd omaks võtta.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

«Kriisinädal Pärnumaal» 1. mail

Esmalt antakse kiirülevaade nädala jooksul toimunust. Seejärel arutletakse selle üle, kas uue nakkuskolde tekkest võiks midagi õppida-järeldada, millise sõnumi edastas presidendi virtuaalvisiit maakonnale ja kas piirangute leevendamise sõnumid annavad lootust tavarütmi naasmiseks.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

«Kriisinädal Pärnumaal» 24. aprillil

Kas viirus hakkab hääbuma? Juba avatakse eri teenusekohti. Peaminister Jüri Ratas ütles eriolukorra alguses Pärnu Postimehele, et meil on praegu vaid üks erakond – Eesti. Kas see ikka on nii? Stuudios on peatoimetaja Siiri Erala ja tegevtoimetaja Lauri Habakuk.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

«Kriisinädal Pärnumaal» 17. aprillil

Tähelepanuta ei saa jätta tõika, et sel nädalal nõudis COVID-19 maakonnas esimesed inimelud. Aina enam on inimesi, keda on tabanud väsimus ja äng. Kuidas on aga seis koduvägivallaga? Stuudios on Pärnu Postimehe peatoimetaja Siiri Erala ja tegevtoimetaja Lauri Habakuk.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Intervjuu eriolukorra tööde juhi Heiki Soodlaga

Pärnus eriolukorda ohjav Lääne päästekeskuse juht Heiki Soodla usub, et eriolukord venib esialgu määratud 1. maist pikemaks, kuna kriis pole veel stabiliseerunud.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kriisinädal Pärnumaal 3. aprillil

Viiruse jõudmine Pärnumaa hooldekodudesse, haiguse sümptomiteta pale ning küsimus, kas maskiga või maskita. Need olid Pärnu Postimehe tänase veebisaate teemad.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

«Kriisinädal Pärnumaal» 27. märtsil

Kiirülevaade nädala jooksul Pärnumaad mõjutanud ja eriolukorraga seotud sündmustest. Lisaks arutletakse selle üle, milline võib olla valitsuse ja kohaliku omavalitsuse kehtestatud piirangute mõju siinsele majandusele.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide