Kehakultuur korvpallikoondisest

Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» heitis pilgu kuu aja pärast Eestis toimuvale korvpalli EM-valikmängude mullile. Eesti koondise võimalikku koosseisu analüüsisid Postimehe ajakirjanikud Jarmo Jagomägi, Karl Mihkel Eller ja Karl-Joosep Küngas.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Eesti jalgpallikoondisest

Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» keskendus sel nädalal Eesti jalgpallikoondise oktoobrikuistele matšidele. Mänge ja rahvusesinduse käekäiku analüüsisid Postimehe ajakirjanikud Karl Juhkami, Siim Kaasik ja Henry Lääne.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Sardiinia rallist

Postimehe sporditoimetuse taskuhäälingus «Kehakultuur» vastas ajakirjanikud Karl Juhkami, Henry Lääne ja Siim Kaasik Sardiinia MM-ralliga tekkinud põletavatele küsimustele. Kui kaugele on Adamo valmis tiimikorraldustega minema? Kas Sebastien Ogier tegi Dani Sordole liiga? Rallihooaeg lõppeb plaani järgi värskelt lisandunud Monza etapiga. Mida see võidusõit endast kujutab ja miks oli vaja etapp hädasti kalendrisse suruda?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Eesti korvpallist

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Ville Arike, Karl-Joosep Küngas ja Jarmo Jagomägi luubi alla Eesti korvpalliklubide olukorra. Nädalavahetusel algavate koduste meistrivõistluste eel on seljataha jäänud nii mõnedki sõprus- ja karikamängud, BC Kalev/Cramol VTB Ühisliiga matšid. Panime tiimid seni näidatud esituste põhjal pingeritta ja arutasime: miks nii?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur tennisest ja korvpallist

Tänases Postimehe sporditoimetuse taskuhäälingu «Kehakultuur» osas analüüsivad saatejuhid Christopher Krutto, Jarmo Jagomägi ja Ville Arike Eesti tennisistide Anett Kontaveiti ja Kaia Kanepi esitusi ning BC Kalev/Cramo võimalusi tänavusel hooajal VTB ühisliigas.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Türgi MM-rallist

Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» keskendus sel nädalal Türgi MM-rallile. Žurnalistid Karl Mihkel Eller, Karl Juhkami ja Henry Lääne jagasid WRC-autoga sõitnud roolikeerajatele hindeid viiepallisüsteemis. Kes oli parim? Kelle karjääri kohal on tulevikule mõeldes tumedamat sorti pilved?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur jalgpalli nukrast seisust

Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» keskendus sel nädalal Eesti jalgpalli nukrale seisule. Samas ei vaadanud me kõike läbi musta tooni prillide, sest nädalavahetusel pakkus spordisõpradele rõõmsaid emotsioone vormelisõitja Jüri Vips.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur ralli võitjatest ja kaotajatest

Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» keskendus sel nädalal mõistagi Rally Estoniale. Ajakirjanikud Henry Lääne, Karl Juhkami ja Siim Kaasik võtsid Lõuna-Eestis toimunud MM-etapi kokku ning tõid välja nii võitjad kui ka kaotajad. Muidugi kiitsime nii Ott Tänakut ja Martin Järveoja kui ka võistluse korraldajaid.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Olaf Suuderi ja Miko Niinemäega

Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» peatuti pikemalt eesootaval Rally Estonial. Eesti esimese ralli MM-etapi eelvaates arutlesid aktuaalsetel teemadel Postimees Grupi rallikommentaatorid Karl Mihkel Eller, Miko Niinemäe ja Olaf Suuder.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Meistrite liiga finaalist

Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» vaatasid spordiajakirjanikud Karl Juhkami ja Henry Lääne tagasi pühapäevaõhtusele jalgpalli Meistrite liiga finaalile. Mitmed vutifännid eeldasid, et Lissabonis toimunud kullamatšist kujuneb tõeline väravasõu, nii aga ei läinud. Kas süüdi olid ainud närvid või mängis Bayerni peatreener Hans-Dieter Flick ametivenna Thomas Tucheli lihtsalt üle?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide