Kehakultuur Kasper Elissaarega

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» esitasid saatejuhid Henry Lääne ja Siim Kaasik küsimusi jalgpalliportaali Soccernet peatoimetajale Kasper Elissaarele. Juttu tuli UEFA eurosarjade uuest formaadist, mis soosib tugevalt kodus mängivat meeskonda. Mõistagi võtsime luubi alla Eesti klubide võimalused nii Meistrite liiga kui ka Euroopa liiga eelringides.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Heiko Rannulaga

“Postimehe spordisaates «Kehakultuur» aitas ajakirjanikel Henry Läänel ja Jarmo Jagomägil korvpallikoondise suve kokku võtta rahvusesinduse abitreener Heiko Rannula. Mida arvata debütantidest ning kas Balti keti karika võit ajas meestel nina püsti, et kaks korda Soomele kaotati? Või oli asi milleski muus? Mis seal ikka, vastuseid ja muud juttu tuleb kuulata meie taskuringhäälingust!”

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Riho Kallusega

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur korvpallist

Postimehe spordi-podcast´is «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Jarmo Jagomäel, Henry Läänel ja Karl-Joosep Küngasel luubi all korvpall. Eesti korvpallikoondise eelseisvatest mängudest Leedu ja Lätiga, naiste korvpallist ja välismaal toimuvast.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Taavi Tšernjavskiga

Sel nädalal külastas Postimehe taskuhäälingut «Kehakultuur» kümnevõistluse maailma hooaja edetabeli liider Taavi Tšernjavski, kes eelmisel nädalal ületas Rakveres esmakordselt maagilise piiri, saades kirja punktisumma 8086. Pisikesest Kolga külast pärit mitmevõisteja karjääri on räsinud mitmed vigastused, kuid tahtmine tippu pürgida pole kuskile kadunud.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Ardo Kreegiga

Postimehe taskuhäälingut «Kehakultuur» külastas sel nädalal Eesti võrkpallikoondise raudvara Ardo Kreek, kes on 16 aasta jooksul sinise särgi selga tõmmanud 226 puhul. Sel suvel teda rahvusesinduses aga ei näe, sest tempomees soovis juhtme pistikust välja tõmmata, et ennast veidi laadida. Saate teises pooles lahati ka Eesti võrkpallikoondise tegemisi ning peatuti vollemehe uuel meelishobil – krossisõidul.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Roland Poomiga

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Tarmo Klaariga

Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» vaatas ette järgmisel nädalal Austrias algavale vormel 1 hooajale. Käesoleval hooajal on selged kaheksa esimest etappi, mis on reeglite järgi vähim arv võistlusi, millega saab välja kuulutada tšempioni. Koroonakriisist tingituna ja viiruse võimaliku teise laine tõttu pole seega võimatu, et hooaeg lõpeb juba 6. septembril Itaalias Monzas. Tarmo Klaar teeb Karl Juhkamile […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Riho-Bruno Bramanisega

Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomäel külas endine tippkäsipallur Riho-Bruno Bramanis. Viimased aastad meelisalast eemal olnud endine mängija alustas hiljuti koostööd HC Tallinna meeskonnaga. Millised on tiimi ambitsioonid? Kuidas pääseti mängima Soome liigasse? Lisaks tuleb juttu endise tipptegija tugevast sidemest Jaapaniga.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Kerr Kriisaga

Postimehe taskuhäälingu «Kehakultuur» 20. osas oli külas USA tippülikooli Arizonasse siirduv korvpallur Kerr Kriisa, kellega rääkisime välismaale suundumisest, möödunud hooajast ja eriolukorrast.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide