Kehakultuur Alar Varrakuga Eesti-Läti liiga finaalturniirist

Nädala teisel poolel peetakse Riias Eesti-Läti korvpalliliiga kuue parema meeskonna finaalturniir, kus mõlemast riigist osaleb kolm klubi. Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» vaatas mängudele ette koos BC Kalev/Cramo nõuniku Alar Varrakuga, kes ootab ka teiste Eesti klubide edu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Vutikoondise MM-valikmängudest

Eesti jalgpallikoondis alustas 2022. aasta MM-valiksarja kahe kaotusega, kuid vähemalt ei jäänud me kuivale. Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» võttis luubi alla nii lahingu Tšehhi kui ka Valgevenega ning tõdes, et ehkki suurelt pole kunagi hea kaotada, aitavad enda löödud väravad allajäämist paremini seedida.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur laskesuusatamisest

Postimehe sporditoimetuse taskuhäälingus «Kehakultuur» võeti sel korral luubi alla äsja lõppenud laskesuusahooaeg. Ajakirjanikud Karl Juhkami ja Jarmo Jagomägi olid selle tarbeks endale külla palunud kommentaator Margus Aderi.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Euroopa jalgpallist

Jalgpalli Meistrite liigat ootab reform, mida ei peata ilmselt ükski vägi. Mis see endast kujutab ning millised on selle erinevad tahtud? Selleks tuleb appi Postimehe taskuhääling «Kehakultuur», kus Postimehe ajakirjanikud Henry Lääne ja Karl Juhkami tegid sotid selgeks!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Eesti jalgpallist

Saatejuhid Henry Lääne ja Karl Juhkami palusid külla Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaare, et üheskoos vaadata ette Premium liiga hooajale. Mida teeb Flora teistest niivõrd palju paremini, et kõik Maarjamaa vutikarikad just nende auhinnakapis seisavad? Kas Levadia võidurelvastumine toob tulu? Kas Kalju otsus pöörduda tagasi juurte juurde, mis tõid neile 2018. aastal Eesti meistritiitli, osutub õigeks? […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Arctic Rally MM-etapist

Pühapäeval lõppenud Arctic Rally MM-etapp krahmab endiselt kamaluga tähelepanu ning võistluse võttis luubi alla ka Postimehe taskuhääling Kehakultuur. Lapimaal näitasid parimat minekut Ott Tänak ja Martin Järveoja. Kas Thierry Neuville on hakanud võtma snitti Sebastien Ogier’st? Miks pole Oliver Solbergil vaja kogenud kaardilugejat? Saate tegid Karl Mihkel Eller, Henry Lääne ja Christopher Krutto.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur korvpallikoondisest

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel külas 1982. aasta korvpalli maailmameister Heino Enden. Luubi all oli mõistagi meie rahvuskoondis, kes naasis eile hilisõhtul Permist 2022. aasta EMi piletiga.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Tennisest, laskesuusatamisest ja korvpallist

Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» võttis seekord luubi alla kõik viimase aja ja lähituleviku eestlaste jaoks tähtsamad spordisündmused: Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi teekonna tennise Austraalia lahtistel, laskesuusatamise MMi ja nädala lõpus algava korvpalli EM-valiksarja (loodetavasti) viimase akna.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Margus Ubaga

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» käis sel nädalal külas Eesti tenniseekspert Margus Uba, kellega vaadati otsa äsja alanud Austraalia lahtistele meistrivõistlustele.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur korvpallist

Ajakirjanikud Henry Lääne, Ville Arike ja Jarmo Jagomägi võtsid luubi alla Eesti korvpallikoondise. Koondise peatreener Jukka Toijala ja tema abilised Heiko Rannula ning Indrek Reinbok nimetasid paar nädalat tagasi 26-mängijalise kandidaatide rivistuse. Võtame kõik ette ja vaatame, millega nad senise hooaja jooksul on hakkama saanud. Huvitavaid mängijaid leidub omajagu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide