Kehakultuur autoralli MM-sarjast

Ajakirjanikud Karl Mihkel Eller, Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi vaatavad ette sel nädalal algavale autoralli MM-sarja hooajale. Pikemalt tuleb juttu nii nädala lõpus peetavast Monte Carlo rallist kui ka tulevikust. Tänavune kihutatakse viimast hooaega praeguse generatsiooni masinatega, uuest aastat võetakse kasutusele hübriidtehnoloogia. Kõik tingimused on loodud, et ajastu lõpp võiks kujuneda vägagi põnevaks.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Risto Lepaga

Möödunud nädalal pidas Eesti käsipallikoondis EM-valiksarjas kaks lahingut Bosnia ja Hertsegoviinaga, kust saadi võit ja kaotus, kuid mis kõige olulisem – väravate vahe jäi meie jaoks plussi. Postimehe taskuringhäälingus «Kehakultuur» palusid ajakirjanikud kohtumistele tagasi vaatamiseks appi käsipalliklubi HC Tallinna eestvedaja ja peatreeneri Risto Lepa.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur uuest aastast

Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» alustab 2021. aastat eelvaatega tänavusse spordiaastasse. Kuidas läheb Ott Tänakul autoralli MM-sarjas, milliseid tulemusi võib oodata Eesti talisportlastelt tiitlivõistlustelt ning arutasime erinevate nurkade alt ka pallimänge. Mis tulemusega olümpiamängudel võiksime rahul olla ja kas Eesti olümpiamedalite arv saab lisa? Kõikidele nendele ja veel mitmele teisele küsimusele andsid oma vastuse Postimehe ajakirjanikud Karl […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuuri aastalõpu mälumäng

Postimehe spordisaate «Kehakultuur» seekordne osa on tavapärastest veidi erinev. Ajakirjaniku Karl Juhkami koostatud 30 viktoriiniküsimusele vastavad kolleegid Henry Lääne, Jarmo Jagomägi ja Karl Mihkel Eller. Spordialade ring on väga lai, pakkudes ka erinevaid üllatusi ja uusi teadmisi. Kuulake ja nuputage kaasa! Proovige küsimustele samuti vastata ja vaadake, kas teie teadmised on spordiajakirjanikest tugevamad.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Ramo Kasega

Postimehe spordisaates oli Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel külas BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask. Esimest hooaega ametis olev Kask sai kohe korraliku väljakutse. Koroonaviiruse pandeemiaga kaasnes palju ootamatut, mis teeb töö keeruliseks. Juttu tuli ka Venemaa seiklustest, auklikust eelarvest ja tembutavast Keene’ist.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast

Ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Christopher Kruttol on külas aastakümneid teraselt vormel 1 jälginud Tarmo Klaar, kellega koos vaadati lõppenud F1-hooajale tagasi.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Monza rallist

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Karl Mihkel Eller, Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi luubi alla autoralli MM-sarja viimase etapi Monzas ning vaatasid tagasi kogu hooajale. Hekseldati läbi ka WRC-sarja sõitjad.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur korvpallist

Postimehe spordisaates «Kehakultuur» harutasid ajakirjanikud Henry Lääne, Ville Arike ja Jarmo Jagomägi pulkadeks lahti Eesti korvpallikoondise kohtumise Venemaa vastu. Saate alguses vaatame Eeti 56:84 kaotusega lõppenud matšile otsa võistkondlikust aspektist. Kuidas õnnestus Venemaal sopsata 19 kaugviset? Miks meie rünnakud ei sujunud? Kas panime mööda taktikaliselt või individuaalselt?

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur jalgpallist

Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Henry Lääne, Karl Juhkami ja Siim Kaasik sel korral pureda Eesti jalgpallikoondise käekäigu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kehakultuur Priit Sarapuuga

Pühapäevaga kukkus Eesti korvpalliliidu presidendiks kandideerimise tähtaeg. Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» rääkis ajakirjanikele Ville Arikesele ja Jarmo Jagomäele oma plaanidest ja ideedest ainus kandidaat Priit Sarapuu.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide