Mercedes, Mercedes, Mercedes, mis sinu boksis toimub?

Mis toimub juba mitmendat etappi Mercedese võistkonna boksis? Raske öelda, kuid sellele ning üldse saksa tiimis toimuva ümber seekordne saade ka keskendub. Mõistagi ei puudunud saatest ka Nädalavahetuse Staari hääletus ning muud põnevad jututeemad vormeliringkondadest.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Pöörase Bakuu järelnopped: õnnetu Verstappen, õnnelik Vettel, õnnetu Bottas ja õnnelik Vips

F1-karussell kihutas eelmisel nädalal Bakuus. Juttu tuleb ülipõneva sõidu lõpust, Valtteri Bottase hädadest ja Pirelli rehvidest. Lisaks võetakse luubi alla Ferrari kvalifikatsioonivõitude duubel ning mõistagi ei vaadata mööda ka F2-sarjas võidutsenud Jüri Vipsist. Saate teises pooles tuli juttu F1 videomängudest ning sellest, kui palju on säärasest virtuaalreaalsusest kasu, kui päriselus ringrajale minna.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Monaco F1-etapp: miks on see vastuoluline?

Seekordne vormelisaade “Corner 1” keskendub Monaco GP-le. Räägime nii tänavusest sõidust kui ka sellest, miks tekitab legendaarne tänavaringrajal sõidetav GP fännides poleemikat. Sest seda võidusõitu kas armastatakse või vihatakse, muud valikut pole.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kes on F1-hooaega alustanud positiivselt, kes negatiivselt?

Möödunud nädalavahetusel pani võidusõidumaailma kuninglik sari mootorid möirgama Kataloonias. Saates arutleti selle üle, kes on sel hooajal olnud tublid, kes kehvad ning kes võivad seniste etappidega keskmiselt rahule jääda. Muide, positiivse hinnangu said kümnest tiimist neli. «Corner 1» vaatas ta tulevikku ning arutles, mis on tiimide ja pilootide perspektiivid järelejäänud hooajaks.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Haarav tiitliduell, särav talent ja sekeldutesse sattunud Mazepin

Möödunud nädalavahetusel pani võidusõidumaailma kuninglik sari mootorid möirgama Portugalis. Et spordisõpru vormelimaailmaga paremini kursis hoida, pakub Postimees kuulamiseks eestikeelset taskuhäälingut «Corner 1», kus võeti GP pulkadeks lahti.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Hamilton ja Verstappen peavad särisevat duelli

F1-karussell naasis eelmisel nädalal Euroopasse, kui pühapäeval kihutati Max Verstappeni võiduga lõppenud Emilia Romagna GP. Pole kahtlustki, et Red Bulli esinumber Verstappen ja seitsmekordne F1-meister Lewis Hamilton peavad sel hooajal suisa särisevat duelli, kus kord on üks peal ja siis teine. Lahutab ju neid pärast Emilia Romagna GPd üldarvestuses vaid üks punkt!

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Kihutame nostalgiaradadel, kus kõik on võitjad!

Vormel 1 hooajas on küll sees pisike paus, kuid see ei tähenda, et taskuhäälingu «Corner 1» meeste mootorid ei lõriseks. Seekordses saates minnakse kihutama nostalgiaradadele. Nimelt hõigati «Corner 1» esimeses podcast’is välja loosimäng, kus paluti inimestel meenutada oma esimest F1-mälestust. Seekordses saates käiakse seega külas nii 20. kui ka 21. sajandi mälestusväärsetel momentidel. Mõistagi selgub […]

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Hamilton näitas Bahreinis, et tal pole ühtegi nõrka kohta

Möödunud nädalavahetusel anti Bahreini GPga avapauk vormel 1 hooajale. Taskuhääling «Corner 1» vaatab tagasi võistlusnädalavahetusele, kus Lewis Hamilton suutis võtta väga keerulise võidu Max Verstappeni üle.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide

Corner 1 avasaade

Sel nädalavahetusel kõlab avapauk järjekordsele F1-hooajale, kui võidusõidumaailma kuninglik sari paneb mootorid möirgama Bahreinis. Et spordisõpru vormelimaailmaga paremini kursis hoida, pakub Postimees kuulamiseks eestikeelset taskuhäälingut «Corner 1», kus võetakse hooaja eel kõik pulkadeks lahti.

LAE ALLA
Saade: | Kopeeri viide